Posted by

Тут, по дорозі до садка прямо в траві вчора була мала калюжа води, а сьогодні її вид його вразив – вона стала така завелика. Що його найбільше вразило, то це зграя https://drngjohnson-ogbuneke.com.ng/refinansirovanie-kreditov-i-mikrozajmov-pomozhem/ горобців, що дуже цвірінькали. А деякі горобчики, сміливо й весело купалися в калюжі. Максимко кілька раз поглянув в напрямку хати, а потім сміливо побіг у калюжу.

В цей час він мінявся на обличчі, ледь червонів і в очах з`являлися яскраві блискавки. https://ffbox.es/blog/onlajn-zajm-na-kartu-v-uzhgorode/ Не поспішаючи, зходив в ставок, здавалося, від нього кипіла вода.

Борисовна

В ньому сидів чоловік, був одягнений, голова накрита рожевим, поліетиленовим пакетом. Він ухилявся від дощу, вода швидко стікала з пакета за комірець, вже раз – по – раз намагався рукою струсити воду. Дівчата заспівали пару журливих пісень про кохання й пішли до річки, в воду кидати вінки. А колись вона так вірила що її помітять і вона сяятиме, стане для когось цінним скарбом.

На краю села, не далеко від лісу, стояла хатинка. В тій хатинці жили бабуся і дідусь, Фінанси був у них котик Пушок. Білий – білий, як сніжок, до того ж ще й дуже пухнастий.

Надія Карплюк

Шлюб з тієї, чи іншої причини перестав існувати. Ту миттєвість, в якій тішиш серце присутністю Бога. Доки ллється в повітрі протяжний нагострений спів. Зорі світлі, ви з зірницею прийдіть. Із старістю дає Бог мудрість, що подаровано, щоб зміг ти оцінить.

Коли ж впізнала наче завмерла, відчула по тілу тепло й мале тремтіння, часте серцебиття, не вагаючись вийшла надвір. микрозайм онлайн на карту украина По праву сторону, біля річки, виднілися стрункі тополі, а далі дві плакучі верби, пишними вітами прикривали криницю.

Наталя Хаммоуда

І сам не знав, що з ним робиться, але ноги привели до обійстя Світлани. Це ж зовсім близько, метрів п`ятьдесят, не більше. Біля відкритої хвіртки вже стояла жінка, люб`язно запросила гостя.

Радісно зробить подих і не забариться, своє тепло, свою радість квітами розсипає. Вона не йшла до розлогистого клена, мала напрямок ближче до залізничного мосту. Там, за пагорбком, був невеликий пляж, щоб менше мулу, колись завезли багато піску. Тут можна гарно відпочити, покупатися, тільки одне заважало, це гудіння потягів. Навіть у вихідні дні, сюди приходило мало відпочивальників. В цьому місці з обох сторін річку охороняли кущі шипшини та глоду, де – не – де росла малина та ожина. Валя працювала на кар`єрі , контролювала, відправляла автомобілі, які возили відсів, гравій, щебінь, каміння на замовлення.

Нарцис

Серпневий ранок заглядав у вікно БУСа… Сонячні промені часом світили прямо в обличчя, а часом виблискували на капоті. Помірний вітерець ривками залітав у салон, здіймав кучерявого чуба Максиму. Куплю тобі коралі, бо в них краса і променів тепло… Коли стукіт сердець в одному ритмі, відчуття поєднання рідних душ. Солодкий поцілунок, заховалася в його обіймах.

Цю дачу її батьки купили восени минулого року. Навесні зробили невеличкий ремонт, відпочивати тут комфортно. Але ж тут дуже красиво, близько ставок, займ без отказа неподалік ліс. А свіже повітря з пахощами трав, квітів немов дурманило. В літній період завжди багато відпочивальників, приїжджали з усієї округи.

Єлена Дорофієвська

Літній день… Автівка мчала по трасі… Вздовж дороги від вітру вигиналися дерева. В небі – великі синьо-чорні хмари буркотіли між собою. Нижче від них, малі сірі й білі швидко летіли,доганяли одна https://demoweb.lldikti4.or.id/2022/10/kredit-onlajn-na-kartu-bez-zvonkov-operatora/ одну. Далеко на заході раз- у -раз мерехтіла блискавка. Хто знає, чому так буває… Коли наче магнітом тягне молодих людей один до одного. Чи то кохання, чи пристрасть, яку не можна зупинити..

пей пс займы

Грає дощ, як на струнах, перестуком холодних краплин. Для того Бог придумав старість, щоб легше молодим іти в життя. І молодим давав поради мудрі, щоб вибір правильний робили у житті. В срібній мові його чулась терпкість морських узбереж… Роман і Олександра спілкувалися з Надією, розповідали про своє життя в Києві.

М Завгородній

Вже під`їжджали до Жмеринки, трохи дивно, що на зупинках майже ніхто не виходив, багато їхало до кінцевої. Прийшовши до тями, освідомивши, переваривши все в собі, що побачила, намагалася заспокоїти себе. Тьху ти, це що я, чому така реакція?

Пасажири з полегшення перевели подихи, електричка загальмувала, всі закопошилися, як мурашки. Товкаючись, рухалися до дверей, зчинився, ще більший галас. Хтось розмовляв по телефону, хтось з верхніх полиць діставав валізи, які ледь не падали на голови. Нарешті, думав хлопець, можна встати розім`ятися, треба поспішати, до Нового року залишалося сорок хвилин.

Евгений Познанский: Вибране

До Нового року Залишалося три години. Володимир завчасно прийшов до електрички, ще вдалося зайняти вільне місце, добирався додому з Польщі. Трохи розчарований, не було квитків на швидкий потяг займ на карту круглосуточно та все ж радів, що вже їде і мав встигнути до Нового року. В вагоні, аж сіро, здавалося не було чим дихати, пасажири поглядали, то один на одного, то на годинники, чи їдуть за розкладом.

  • Сіріло… На сході небо вкривалося фіолетовими й золотисто – рожевими кольорами.
  • А хтось залишався до ранку, біля річки насолоджувався прохолодою та слухав музику, що линула з приймача.
  • Світилася сонцем, сині очі сяяли щастям, тулилася до нього, сердечко тріпотіло від почуттів.
  • Неподалік, цілими букетами, росла висока квітуча м`ята, скрізь відчувався її запах.

Зелені дерева вистроїлися в ряд – то клени, то граб і по краю липи й берізки…. А попід них трави й високі ромашки, місцями синіють дзвіночки і купками в цвіту конюшина, то зеленим килимом стелиться чебрець. Марина все онлайн кредиты – вчителька початкових класів, як і всі вчителі, мала літню відпустку. Тільки цього року пішла у відпустку наприкінці червня, а не на початку місяця, як того року. Максимко дуже зрадів, що вже не піде в садочок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *